پرسش: معرفی کلاس خوانندگی برای خانم ها در مناطق مختلف تهران، مثل غرب تهران، شرق تهران و ...

باسلام خدمت خوانندگان عزیز وبسایت گوشنوازان. در این صفحه دوباره می خواهیم یکی از سوالاتی را که بطور مکرر توسط شما عزیزان پرسیده می شود، درصورت امکان پاسخ دهیم. از شما خواهشمندیم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید، حتما ما و سایر خوانندگان را در قسمت نظرات راهنمایی کنید.

پرسش: معرفی یک کلاس خوانندگی معتبر برای بانوان در مناطق مختلف تهران، از جمله غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران، جنوب تهران و ...

اگر تجربه ی شرکت در کلاس خوانندگی برای خانم ها را داشته اید، و از آن رضایت داشته اید. می توانید در قسمت نظرات کلاس خود را معرفی کنید تا دیگران نیز بتوانند در کلاس شما شرکت کنند.

پیشنهاد ما به همه ی شما عزیزان، فارغ از ناحیه یا شهری که در آن زندگی می کنید، استفاده از پکیج های آموزش آنلاین خوانندگی بانوان، تهیه شده توسط گروه آموزشی خنیاگر است. این دوره توسط سپیده جندقی تدریس می شود.

سپیده جندقی یکی از بهترین شاگردان خانم پریسا بوده است و از سال ۸۵ تحت آموزش ایشان بوده است. او چندین سال تجربه ی تدریس آواز دارد، سه تار را نزد آقایان حسن اسدی و حشمت عطایی و مجید بهشتی آموخته است و نزد جعفر صالحی ردیف دستگاهی را آموخته است.

دوره ی آموزش آنلاین خوانندگی بانوان موسسه خنیاگر، کاملا اصولی و استاندارد تهیه شده است، فیلم برداری آن کاملا حرفه ای انجام شده است، و مسیر یادگیری کاملا قابل پیگیری است.

افزودن دیدگاه جدید