پرسش: قیمت و هزینه کلاس ویولن خوب میخوام

با سلام خدمت همراهان گرامی وبسایت گوشنوازان، در این مقاله می خواهیم پرسش تعدادی از خوانندگان سایت را مطرح کنیم و با یکدیگر در این مورد تبادل نظر کنیم. اگر شما هم اطلاعات یا پاسخ مناسبی به این سوال دارید، می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.

معرفی کلاس یا آموزشگاه آموزش ویولن با قیمت مناسب

آموزشگاه های موسیقی زیادی در تهران و سایر شهرهای ایران وجود دارند که به سادگی می توانید یکی از آنها را در نزدیکی خود پیدا کنید. اما قبل از انتخاب هر کلاس آموزش ویولنی، باید ابتدا اطمینان حاصل کنید، که متد آموزشی، تجربه ی استاد، تعهد آموزشگاه و ... قابل قبول باشند. می توانید از هنرجویانی که در حال آموختن در همان کلاس ویولن هستند بپرسید که از روند کلاس ویولن رضایت دارند یا خیر. علاوه بر این داشتن یک استاد باتجربه و شناخته شده نیز می تواند معیار مناسبی برای انتخاب کلاس ویولن باشد.

اگر شما به هر دلیلی محدودیت در جغرافیا، زمان یا حتی بودجه ی مالی دارید، می توانید از دوره های آموزش ویولن آنلاین استفاده کنید. چه بسا این دوره ها نتیجه ی بهتری داشته باشند و باتوجه به انعطاف در زمان و مکان، بیشتر و بهتر قابل پیگیری باشند. علاوه بر این ممکن است استادی که در شهر شما تدریس نمی کند، یا به دلیل محبوبیت تایم خالی برای آموزش شما ندارد، ممکن است دوره های تصویری و آنلاین آموزش ویولن تدوین کرده باشد که به راحتی قابل دسترسی باشند.

یکی از مجموعه های خوش نام و حرفه ای که دوره های آموزش موسیقی آنلاین و تصویری از جمله آموزش ویولن برگزار می کند، مجموعه ی خنیاگر است. این مجموعه که با بهترین و حرفه ای ترین اساتید موسیقی همکاری می کند، دوره هایی کاملا استاندارد، با کیفیت و قابل اعتماد تولید می کند.

دوره ی آموزش تصویری ویولن خنیاگر توسط استاد همایون رحیمیان تدریس می شود. همایون رحیمیان که دارای مدرک درجه یک هنری (معادل دکترا) می‌باشد، سابقه ی تدریس و نوازندگی زیادی دارد:

  • عضویت در ارکستر مجلسی رادیو و تلویزیون به رهبری «لوریس چکنواریان»
  • عضویت در ارکستر رودکی به رهبری مرتضی حنانه
  • عضویت در ارکستر صبا به رهبری «حسین دهلوی»
  • عضویت در ارکستر ملی ایران به رهبری «فرهاد فخرالدینی»
  • تدریس در هنرستان موسیقی دختران
  • تدریس در هنرستان موسیقی صدا و سیما

قیمت و هزینه ی کلاس ویولن

هزینه ی این دوره های آموزش ویولن نیز به نسبت کلاس های ویولن آموزشگاه های بنام و باکیفیت که به شکل حضوری برگزار می شوند، بسیار مناسب تر است با این وجود که کیفیتی کاملا همسان با آنها دارد.

اگر شما هم تجربه ی شناخت آموزشگاه یا کلاس ویولن خوب و باکیفیت را دارید در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

افزودن دیدگاه جدید