دانلود رایگان کتاب های آموزش گیتار پاپ - کلاسیک

دانلود سه کتاب آموزش گیتار

در این مطلب سه کتاب برای آموزش گیتار را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم. یکی از این کتاب ها، کتاب آموزش گیتار یاسین رحمانی است که از صفر تا صد یادگیری گیتار را بطور کامل از اصطلاحات اولیه تا آکوردگیری و ریتم نوازی، آموزش داده است. اگر به تازگی شروع به یادگیری ساز گیتار کرده اید این کتاب می تواند کتاب بسیار مفید و تاثیرگذاری در پیشرفت شما باشد. دو کتاب دیگر نیز با نام های "آموزش و یادگیری آکوردهای گیتار" و یک کتاب ۵۵ صفحه ای به زبان انگلیسی می باشند.

دانلود آموزش و یادگیری آکوردهای گیتار

 

دانلود کتاب آموزش گیتار یاسین رحمانی

 

دانلود کتاب آموزش گیتار به زبان انگلیسی - ۱

 

دانلود کتاب آموزش گیتار به زبان انگلیسی - ۲

 

معرفی بهترین کتاب های آموزش گیتار

در ادامه بهترین کتاب های آموزش گیتار را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید آنها را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

آکوردشناسی گیتار آنتوان پولین

آنتوان پولین یکی از نوازندگان حرفه ای گیتار است که در این کتاب به معرفی و توضیح آکوردهای اصلی گیتار پرداخته است و این آکوردها را به شکل تصویری درآورده است. آکوردهای خانواده ی D, C, و E از جمله سرفصل های این کتاب هستند.

Guitar for dummies

آموزش گیتار دامیز (یا آموزش گیتار برای افراد مبتدی) تمام مباحثی که برای نواختن گیتار لازم است، از طریه ی کوک کردن، نوازندگی و حتی مراقبت از گیتار توضیح می دهد و برای هنرجویان مبتدی و حتی متوسط، کتابی بسیار مهم است.

آموزش گیتار کلاسیک لیلی افشار

کتاب آموزش گیتار کلاسیک نوشته ی خانم لیلی افشار برای افراد در دوره ی ابتدایی تا متوسطه ی آموزش گیتار مناسب است. این کتاب که شامل هشت فصل می باشد، می تواند مبنای خوبی برای یادگیری تکنیک های گیتار و تثوری موسیقی باشد. این کتاب کمبودهایی را که در زمینه ی منابع لازم برای یادگیری گیتار وجود داشته است را تا حدودی جبران کرده است.

راهنمای تکنیک گیتار کلاسیک

این کتاب به توضیح مفاهیم مهم گیتار کلاسیک پرداخته است و تمرین های خیلی خوبی برای قدرتمند شدن دست چپ و راست نوازنده مطرح می کند. این کتاب همچنین روی تمرکز نوازنده بر روی نواختن قطعه تاکید می کند و تمرین هایی برای تقویت این ویژگی پیشنهاد می دهدو البته این کتاب بیشتر برای هنرجویان دوره های متوسط و بالاتر مناسب است و ممکن است برای هنرجویان مبتدی خیلی مناسب نباشد.

کتاب مکتب گیتار سوزوکی

کتاب مکتب گیتار سوزوکی توسط یک گروه از نوازندگان و محققان، طی چندین سال و در شرگت سامی ریچارد تالیف شده است. این کتاب، چندین بار مورد آزمایش و بازبینی قرار گرفته است و اتودها و قطعات به شکلی انتخاب شده و کنار هم قرار گرفته اند که مسیری هموار برای یادگیری گیتار پیش روی هنرجو قرار دهد.

کتاب متد گیتار آکسفورد

از معروف ترین کتاب های آموزش گیتار، کتاب متد گیتار آکسفورد است. تمرینات این کتاب، قطعات مختلف و متنوعی از فرهنگ ها و سلیقه های مختلف است. نکات مختلفی از جمله یادگیری نت های روی دسته گیتار، تکنیک های دست چپ و راست، آکوردها و آرپژها آموزش داده می شود.

همانطور که می دانید با مطالعه ی کتاب آموزش گیتار به تنهایی قادر به نواختن گیتار نخواهید بود، و نیاز به استاد و دوره ای آموزشی دارید. برای تماشای بهترین آموزش تصویری گیتار به اینجا مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه جدید